Jednou budem stejně všichni mrtví. / Umělec se nemá kritizovat, ale chápat.

Temné bratrstvo

2. března 2010 v 21:04 | DimmuCZ |  Nazařaditelná díla
..Úvod k velkému projektu, který se chystám napsat. Nátlak inspirace už byl nesnesitelný XD Muselo to ven! Prvním zdrojem bylo Temné bratrstvo z Oblivionu, druhým moje Sileze (odtud třeba potírání očí krví), další, co mě donutilo, byl hlavně obrázek na Levé ruce Boží. Ten mi právě zase připomněl Oblivion. A poslední kapka bylo to, že jedna z mých přítelkyň teď čte Americké psycho, kde se barvitě popisují vraždy XD A už to jelo XD


..Temné bratrstvo je tajné společenství, založené jako sekta. Jejich úkolem je zprovázet ze světa ty, jejichž smrt si někdo přeje.
..Ačkoli je ještě nikdy nikdo neviděl, všichni vědí, že existují. Jejich svatyní je několik a každá z nich funguje samostatně. Všechny ale uctívají to samé - Matku noci, která je odchovala a připravila na jejich poslání - stát se vrahy.

Jehněčí rouno zkropené krví


(Inspirace sice vyplývá z Oblivionu, ale ne všechna fakta jsou s ním shodná. Vlastně je to jím jenom lehce škrtnuto. Neopírejte se proto o to, co z něj už znáte. A ano, ten obrázek jsem dělala osobně : ) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 onlinekniha onlinekniha | E-mail | Web | 8. srpna 2010 v 12:42 | Reagovat

Já se teď pokouším napsat knihu a chtěla bych znát tvůj názor, protože se mi líbí jak píšeš. Pokud budeš mít čas budu ráda, když navštívíš mou stránku,díky
P.S. Hezký design :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama