Jednou budem stejně všichni mrtví. / Umělec se nemá kritizovat, ale chápat.

Zkáza světa? Proč ne...

26. března 2010 v 20:07 | DimmuCZ |  Samý kecy...
..2012 zkáza světa? Možná... Já si vážně začínám myslet, že jim to s tim kalendářem vyjde. Přehrajte si to - ptačí chřipka, tsunami, prasečí chřipka, záplavy na Madeiře, zemětřesení na Haity, v Japonsku, v Chile, zase v Japonsku, záplavy ve Francii, v Tabě, zase zemětřesení v Chile, na Fidži, probuzení sopky na Islandu... Ano, já myslím, že se to nasčítá a že jim to vyjde.
..Kterej mástr tvrdil, že máme v roce 2012 už žít na Marsu? Tak to si musíte pěkně máknout, aby jste to do té doby stačili.

..Ano... Zkáza světa... velice vhodné období pro výsadbu sekt a jiných pochybných náboženských sdružení. K čemu je totiž víra? Hlavním úkolem víry je všechno vysvětlit. Najít odpovědi na cokoli. Ale ne "Proč nastává zkáza světa?" "Protože jsme si to zasloužili." Nejvíc fanoušků nachytáte na spásu. "Když budete nosit slipy na hlavě a vyslovovat jenom samohlásky, tak vás X spasí." Ano... myslím, že kdybych se snažila, tak by se mi podařilo prosadit osekanou verzi QeTery XD To by byla docela prdel, protože vyvrací všechna nábožeství co mají "Boha" a samozvané mesiáše a spasitele. Proč ne? Třeba v budoucnu zkomponuji povídku, ve které budu takhle fanatizovat fiktivní lidi. Ještě větší prdel by ale byla, kdyby se toho nějakej blbeček chytil a fakt to založil XD Ale jo, to je dobrej námět XD Mám toho málo rozepsáno... Jo, to mam XD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama