Jednou budem stejně všichni mrtví. / Umělec se nemá kritizovat, ale chápat.

Když se vsadí přehnaně ambiciózní egocentrici

1. května 2010 v 23:27 | DimmuCZ |  Ze světa kleiklopů
Dan x Neresis x Tyrakol

..Vsadili se o to, kdo přivede na vyhlášený projekt větší chátru. Každý s sebou směl vzít ale jen dva další zoufalce na minimální úrovni kněze.
..Ráno se sešel Dan s Neresiem. Dan si přivedl feťáka a nymfomana. Feťák už byl zfetovaný, když ho přivedl.
Dan
Neresis
Tyrakol
I


..Neresis přivedl dva zhulence a ti se rovnou někam vzdejchli, takže zřejmě někde hulili. Tuto úvahu potvrdilo, když přišli oba totálně vysmátí a tlemili se i tomu, jak se tlemí.
Dan
Neresis
Tyrakol
I
II

..Jelikož to z nich hrozně táhlo, Neresis je poslal ven "vyvjetrat". Šli tedy "vyvjetrat" a rovnou si venku znova zapálili.
Dan
Neresis
Tyrakol
I
III

..Tyrakol sice dorazil později ale přivedl smluvenou chátru. Transsexuála a bývalého sprejera, který je ultimate vandal.

..Hodinu se nic nedělo, až o další přestávku přivedla Danovi ředitelka jeho nymfomana, který úspěšně svedl jednoho jejího žáka.
Dan
Neresis
Tyrakol
II
III

..V polovině hodiny vstal feťák a odešel. Odůvodňoval to, že jde skočit z okna. Vrátili se zhulenci ale za trest se nesměli jít znova "vyvjetrat". Nymfoman a transsexuál nebyli k nalezení.
Dan
Neresis
Tyrakol
III
III

..Chvíli na to se odněkud konečně vynořili. Strhla se hádka o tom, komu za tohle připadnou body.
Dan
Neresis
Tyrakol
IIII
III
I
..Ředitelka přišla Neresiovi vynadat, že jeho "společensky nemravní kuřáci" navádějí její zaměstnance "ke zlozvyku kouření." Chvíli na to je do třídy vstrčil školník a oni si při tom vesele prozpěvovali "Musí se sklidit zelený list, musí se usušit zelený list, musí se zabalit zelený list, musí se vyhulit zelený list…"
Dan
Neresis
Tyrakol
IIII
IIIII
I
..Vandal vylezl na střechu a vytrhal kabelové vedení trčící z budovy, aby mohl transsexuála, jehož keci už nemohl vydržet, uškrtit. Po vyjednávání ale zasedl zpět na svoje místo.
Dan
Neresis
Tyrakol
IIII
IIIII
II
..Transsexuál polil vandala vodou, aby se mu pomstil. Vandal ho začal škrtit. Feťák si šel se zhulencema zapálit. Nymfoman to všechno nabonzoval.
Dan
Neresis
Tyrakol
IIIII
IIIII
III
..Vandal začal škrtit nymfomana, protože na něj nabonzoval, že se pokoušel uškrtit transsexuála. Zhulenci byli přistiženi, jak se pokouší vyhodit feťáka z okna na jeho přání.
Dan
Neresis
Tyrakol
IIIIII
IIIIII
IIII
..Projekt byl předčasně ukončen. Všichni tři nejvyšší kněží dostali napomenutí, že "ku svým egocentrickým potřebám vážně ohrožují zdraví všech svých svěřenců."
..Finálové skore: 6 x 6 x 4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuki-chan Yuki-chan | Web | 1. května 2010 v 23:56 | Reagovat

teda, co si to zase vymyslela? Musím říct, že Daneček zase perlil... :-D je to dost dobře ujetý a dobrý... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama