Jednou budem stejně všichni mrtví. / Umělec se nemá kritizovat, ale chápat.

Profil a portrét Skarleda

16. května 2010 v 19:41 | DimmuCZ |  Z podsvětí
..Skarled "Adonis", řečený "šlapák".
..Hroznej kretén, se kterym vážně nedoporučuju se setkat. Ale číst ty jeho prohřášení stojí za to XD
..V podsvětí je klasifikovanej jako démon. Ty maj hlavně ten znak, že se nenarodí, ale někdo je stvoří. Jak o něm řekl Daneček "Někdo měl vážně smysl pro humor, když se o něj zasloužil."

..Stvoření někoho (třeba právě démona) je vtipné v tom, že vy do vytvářené aury přimícháváte ty vlastnosti, o kterých jste si jistí, že chcete, aby je výtvor měl. Problém je v tom, že nikdy nenaprogramujete všechno tak, aby se vám z toho nakonec nevydařila nějaká neskutečná přírodní kreace. Tím chci říct, že všechno může ve finále mít spoustu vedlejších účinků. Například: darovali mu krásu - je neskutečně narcistní, darovali mu pevnou vůli - je přehnaně egocentrický, darovali mu schopnost umět vystupovat - zbytečně na sebe strhává pozornost, stvořili ho jako geye - totálně nenávidí ženy.
..Adonis mu říkají hlavně ti, co ho mají rádi (což je minimum a stejně jsou to většinou klienti). Šlapák ho zase oslovují ti, co si s nim moc nesedli (což je většina). Proč "šlapák"? Protože šlape chodnik, ale pro chlapy.
..Je to jedinej chlap, kterej nosí kabelku a má v ní zrcátko XD Neni to ale takovej ten vykroucenej typ. Naopak. A navíc nekouří, nepije, nefetuje a ještě se snaží žít zdravě.
..Jeho povaha by se dala popsat jako, že má "syndrom totálního egocentrismu". Zhruba vysvětleno: on vejde do místnosti a už prostě ví, že je tam nejlepší. Nebo se to taky dá vysvětlit na příkladu, že kdyby byla místnost plná novinářů a byl tam Barack Obama, tak Obama by dostal interview až po něm. Vedle toho, že se tak neskutečně favorizuje, je zároveň dost dobře narcistní. Svoje okolí otevřeně kritizuje a už rovnou předpokládá, že jeho kritiku přijme. Hrozně rád se sází. Ze všeho kolem sebe dělá strašnou vědu - vybrat si řasenku? Úkol na několik hodin.
..Kdysi byl zavražděn, ale jako duch o tom říká "Zabili mě tak, že mi podřízli krk. Nemam ale jizvu, tak mi to nevadí." XD - Neskutečný... Prožije vlastní smrt, ale ten fakt, že byl zavražděn ho nebere, protože ho nezohyzdila jizva.
..Možná, že se tady tu a tam s ním objeví nějaká scénka, ale opravdu to není jeden z těch, se kterým bych doporučovala se poznat.
..Další hlášky:
"Jestli se ti tak líbim, tak si mě vyfoť."
"Když někam přijdu, tak chci slyšet jásot a potlesk."
"Budu zdražovat."
"Ekologové všech zemí spojte se!"
"S ženskejma nedělam."
"Seš muj historicky první kámoš... To bude asi tim, že mě sexuálně totálně odpuzuješ."
"Jsem moc krásnej na to, abych znova zemřel!"
"Slibuju ti, že budeš strašně mrtvej! Ale tak strašně mrtvej, že se budeš divit!"
"Víš co? Nebudu se rozčilovat. Ještě budu mít vrásky..."(Vážně mi dal zabrat. Strávila jsem nad nim 10 hodin. A největší masakr byla ta hříva. Na druhym místě jsou oči a to hlavně řasy, který (jako naschvál) nejsou vidět XD Stejně je ten obrázek ve veřejné galerii...
varování - rozměr 2780x3000)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama